BanerBaner Baner

 Osiągnięcia uczniów 


Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowychw roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięcie

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Z poprawną polszczyzną
na co dzień”

Amelia Szwajkowska

5b

Przejście do II etapu konkursu

Aleksandra Stolarczuk

2.

Alfik Matematyczny

Zuzanna Boruc

5a

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Jerzy Surmacz

Dominika Pawlak

4b

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Anna Iwan

Zuzanna Winiarska

5d

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Agnieszka Apriasz

Patryk Pyczot

8a

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Anna Sińczuk

3.

Konkurs Matematyczny „Sigma”

Mateusz Jezierski

5d

Przejście do II etapu konkursku

Agnieszka Apriasz

Zuzanna Boruc

5a

Jerzy Surmacz

Nikola Serdak

6b

Anna Sińczuk

Jakub Daciów

6b

Anna Sińczuk

Patryk Pyczot

8a

Anna Sińczuk

4.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach i Językach Europejskich

Klasy 7-8

Michał Kamela

8a

I miejsce

Katarzyna Gawrońska

Jakub Hanusek

8a

II miejsce

Katarzyna Gawrońska

Dawid Waloch

8a

III miejsce

Olga Wziątek

Julia Wiśniewska

8a

III miejsce

Olga Wziątek

Kacper Kamiński

7b

Wyróżnienie

Olga Wziątek

Karol Sładkowski

8a

Wyróżnienie

Olga Wziątek

Joanna Piekarniak

8c

Wyróżnienie

Olga Wziątek

Zuzanna Zaryska

8a

Wyróżnienie

Olga Wziątek

5.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach i Językach Europejskich

Klasy 5-6

Krzysztof Szczerbak

6c

I miejsce

Marta Olszyńska

Tomasz Dang

6c

I miejsce

Katarzyna Gawrońska

Emilia Semczuk

6b

II miejsce

Marta Olszyńska

Wiktoria Jakubiec

6b

III miejsce

Katarzyna Gawrońska

Nikola Serdak

6b

Wyróżnienie

Marta Olszyńska

Paulina Samojluk

5a

Wyróżnienie

Katarzyna Gawrońska

Joanna Jurkowska

6c

Wyróżnienie

Katarzyna Gawrońska

Filip Wilgos

5a

Wyróżnienie

Katarzyna Gawrońska

6.

Szkolny Konkurs „Picture Dictionary”

Emilia Konfiszer

4a

I miejsce

Marta Olszyńska

Maja Pawska

4d

I miejsce

Agnieszka Radzka

Jan Lenkowski

4d

II miejsce

Agnieszka Radzka

Afrodyta Konabus

4a

II miejsce

Marta Olszyńska

Jan Pawlak

4d

III miejsce

Agnieszka Radzka

Zuzanna Falandys

1c

III miejsce

Jolanta Włodarczyk

7.

Kartka dla Niepodległej Polski”

Anna Jurek

7b

II miejsce

Beata Gniadek

8.


Kilometrowy Komiks”

Paulina Brogowicz

6b

II miejsce

Beata Gniadek

Zuzanna Winiarska

5d

II miejsce

Julia Wiśniewska

8a

III miejsce

Amelia Nowowiejska

5a

III miejsce

11.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Karol Sładkowski

8a

Przejście do III etapu wojewódzkiego

Joanna Gajdzińska

Jakub Hanusek

8a

Mateusz Wiatr

8a

Michał Kamela

8a

Jan Wilczewski

8c

12.

I Międzyszkolny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Bombka Bożonarodzeniowa”

Marcin Wojciechowski

1b

Wyróżnienie

Anna Zglinicka

13.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Przyrodniczy „Chronimy Przyrodę Warszawy”

Dominika Pocztar

6a

I miejsce

Agata Majewska

Anna Michałowska

14.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Przyrodniczy „Zabytkowe Parki Warszawy”

Dominika Pocztar

6a

I miejsce

Agata Majewska

Anna Michałowska

15.

Międzyszkolny Projekt Edukacyjny „Akadema Młodych Przyrodników”

Uczniowie SP nr 238

Różne klasy

Zdobycie certyfikatu „Akademii Młodych Przyrodników”

Agata Majewska

Anna Michałowska

16.

Mistrzostwa Świata Federacji IDO w Rawie Mazowieckiej

Paulina Duczek z zespołem Jazz One Juniors

8a

VIII miejsce

Egurrola Dance Studio

© Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa