Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

2 marca 2021

Rekrutacja do liceów, techników i szkół branżowych I stopnia - ważne terminy

Nabór do stołecznych szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2021/2022, zgodnie z terminarzem podanym przez MEiN, rozpocznie się 17 maja.

Czytaj więcej o: Rekrutacja do liceów, techników i szkół branżowych I stopnia - ważne terminy
11 marca 2021

Wolskie szkoły zawodowe

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych wolskich techników i szkół branżowych.

Szczegółowe informacje o szkołach,  i terminy dni otwartych  w ulotce informacyjnej

2 marca 2021

Plan naboru do liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo,
w pliku do pobrania znajduje się plan naboru do liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022 wraz z adresami internetowymi warszawskich szkół ponadpodstawowych.