Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia

Wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Bal karnawałowy
4 marca 2024

Bal karnawałowy

W piątek 9 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Dzieci ze wszystkich klas młodszych wraz z wychowawczyniami zgromadziły się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Uczestnicy balu zachwycali wspaniałymi kostiumami przygotowanymi na tę okazję przez rodziców. Gdy zabrzmiały dźwięki wesołej muzyki, wszyscy ruszyli do tańca i wspólnej zabawy.

Czytaj więcej o: Bal karnawałowy
Przejdź do - Od nasionka do roślinki
7 lutego 2024

Od nasionka do roślinki

Uczniowie klasy 5b już rozpoczęli sezon ogrodniczy! Na godzinie wychowawczej, w ramach edukacji ekologiczno-przyrodniczej, uczniowie siali swoje własne roślinki. Różnorodność była ogromna - od pachnących kwiatów po smaczne pomidorki!

Czytaj więcej o: Od nasionka do roślinki
Przejdź do - Warsztaty archeologiczne w klasie 5a i 5b
7 lutego 2024

Warsztaty archeologiczne w klasie 5a i 5b

W styczniu klasy 5a i 5b miały okazję wzbogacić i powtórzyć swoją wiedzę historyczną poprzez udział w warsztatach archeologicznych. Warsztaty, prowadzone przez doświadczonego archeologa, dotyczyły starożytnego Rzymu. Podczas teoretycznej części warsztatów poruszano tematy dotyczące życia codziennego w starożytnym Rzymie oraz niezwykłych wynalazków tamtego okresu.

 

Czytaj więcej o: Warsztaty archeologiczne w klasie 5a i 5b
Przejdź do - Konkurs Moje Betlejem
18 stycznia 2024

Konkurs Moje Betlejem

Sukcesy w Dzielnicowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych “Moje Betlejem” organizowanym corocznie przez Szkołę Podstawową nr 148. Głównym celem  konkursu była przede wszystkim rodzinna współpraca, a także przypomnienie uczestnikom kto jest najważniejszy w tym czasie. Rodzina, bliskość, relacje, Jezus Chrystus i radość płynąca z Jego narodzin.

Czytaj więcej o: Konkurs Moje Betlejem
14 grudnia 2023

Podziel się książką

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkolnej akcji „Podziel się książką”, której celem jest zebranie książek do naszej biblioteki szkolnej do 29 lutego 2024.

Czytaj więcej o: Podziel się książką
Przejdź do - XXI Wolska Debata „Szkoła na straży Praw Dziecka”
14 grudnia 2023

XXI Wolska Debata „Szkoła na straży Praw Dziecka”

Dnia 30 listopada 2023 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w XXI Wolskiej Debacie „Szkoła na straży Praw Dziecka”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 25 w Warszawie. Przedstawiciele naszej szkoły przygotowali plakat dotyczący wybranego artykułu ”Konwencji o prawach dziecka” potem uzasadnili, dlaczego jest ważny.