Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia

Wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Jak nie czytam jak czytam
12 czerwca 2023

Jak nie czytam jak czytam

W środę 7 czerwca dzieci z klas 0-3 brały udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam jak czytam".  Na terenie boiska szkolnego uczniowie przez 15 minut czytali swoje ulubione lektury lub słuchali czytanej przez nauczyciela książki. W ten sposób staraliśmy się pobić rekord  z ubiegłych lat dołączając do czytających szkół, przedszkoli i bibliotek w całej Polsce. W tym roku w naszej szkole w akcję włączyło się 151 osób, mamy nadzieję że za rok dołączą do nas klasy 4-8 i będzie nas jeszcze więcej. 

Przejdź do - Czytamy i dyskutujemy w bibliotekach szkolnych...
22 maja 2023

Czytamy i dyskutujemy w bibliotekach szkolnych...

W ramach projektu „Czytamy i dyskutujemy w bibliotekach szkolnych o ważnych dla nastolatków sprawach”  klasy 7a i 7b spotkały się z panem Kacprem Chyłą z Fundacji Civis. 

Czytaj więcej o: Czytamy i dyskutujemy w bibliotekach szkolnych...
Przejdź do - Wielkanocne spotkanie w Domu Seniora
4 kwietnia 2023

Wielkanocne spotkanie w Domu Seniora

Klasa 2b odwiedziła mieszkańców Domu Pracownika Służby Zdrowia. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy uczniowie przygotowali uroczysty występ, wręczyli kolorowe pisanki i złożyli życzenia.

Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Młodych Artystów FIA
31 marca 2023

Ogólnopolski Konkurs Młodych Artystów FIA

Bardzo Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Daszy Vilovnik z klasy 3b zajęcia I miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Młodych Artystów FIA

Przejdź do - Bal karnawałowy
8 lutego 2023

Bal karnawałowy

7 lutego uczniowie klas 0-5 uczestniczyli w Balu Karnawałowym zorganizowanym przez Radę Rodziców. Dzieci tańczyły, bawiły się i brały udział w konkursach przygotowanych przez panią animatorkę. O kolorowe dekoracja zadbał  Wolontariat i Samorząd Szkolny.

Przejdź do - Szkoła marzeń jest na Woli
26 stycznia 2023

Szkoła marzeń jest na Woli

Czternastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w dzielnicowym konkursie plastycznym „Szkoła marzeń jest na Woli”, którego organizatorem była Dzielnica Wola Miasta Stołecznego Warszawa oraz Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej.

Czytaj więcej o: Szkoła marzeń jest na Woli