Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

1 marca 2024

Organizacja opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.

Przedszkole i oddział przedszkolny w szkole, jako placówka nieferyjna, funkcjonuje przez cały rok,  z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący[1]
Wakacyjne przerwy w działalności przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole związane są  z prowadzonymi pracami remontowo - modernizacyjnymi oraz umożliwiają nauczycielom oraz pracownikom placówki skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. W czasie przerwy dzieci mogą korzystać z zajęć w innym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole.

 

Czytaj więcej o: Organizacja opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.
Powiększ zdjęcie Od%20nasionka%20do%20roślinki%20
7 lutego 2024

Od nasionka do roślinki

Uczniowie klasy 5b już rozpoczęli sezon ogrodniczy! Na godzinie wychowawczej, w ramach edukacji ekologiczno-przyrodniczej, uczniowie siali swoje własne roślinki. Różnorodność była ogromna - od pachnących kwiatów po smaczne pomidorki!

Czytaj więcej o: Od nasionka do roślinki
Powiększ zdjęcie Warsztaty%20archeologiczne%20
7 lutego 2024

Warsztaty archeologiczne w klasie 5a i 5b

W styczniu klasy 5a i 5b miały okazję wzbogacić i powtórzyć swoją wiedzę historyczną poprzez udział w warsztatach archeologicznych. Warsztaty, prowadzone przez doświadczonego archeologa, dotyczyły starożytnego Rzymu. Podczas teoretycznej części warsztatów poruszano tematy dotyczące życia codziennego w starożytnym Rzymie oraz niezwykłych wynalazków tamtego okresu.

 

Czytaj więcej o: Warsztaty archeologiczne w klasie 5a i 5b
30 stycznia 2024

Start do zerówki otwarte soboty w poradniach

Specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 oraz Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 zapraszają Rodziców dzieci sześcioletnich na bezpłatne konsultacje, porady oraz wykłady dotyczące rozwoju dziecka:

Czytaj więcej o: Start do zerówki otwarte soboty w poradniach
14 grudnia 2023

Podziel się książką

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkolnej akcji „Podziel się książką”, której celem jest zebranie książek do naszej biblioteki szkolnej do 29 lutego 2024.

Czytaj więcej o: Podziel się książką