W zdrowym ciele zdrowy duch

1 i 2 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na boisku szkolnym odbyły się   w poszczególnych poziomach klasowych Świetlicowe Zawody Sportowe pod hasłem  „W zdrowym ciele – zdrowy duch”. Ich celem było zachęcenie dzieci do czynnego wypoczynku, popularyzowanie i upowszechnianie sportu, wspólna, dobra zabawa oraz klasowa integracja.  Imprezę przygotowały i poprowadziły: Pani Klaudia Gietka  Pani Anita Małkiewicz. 6 – osobowe drużyny reprezentujące każdą klasę zmierzyły się m.in. w skokach przez skakankę, w niesieniu piłki na rakietce, w kozłowaniu piłki, w konkurencji z piłką w parach. Rywalizacja była bardzo zacięta i ciekawa, a kibicujące klasyz pełnym zaangażowaniem dodawały ducha walki  swoim reprezentacjom. Ostateczne wyniki są następujące:

W poziomie klas O:
  • I miejsce – kl. 0a
  • II miejsce – kl. 0b
W poziomie klas I:
  • I miejsce – kl. 1b
  • II miejsce – kl. 1c
  • III miejsce – kl. 1a
  • IV miejsce – kl 1d
W poziomie klas II:
  • I miejsce – kl. 2c
  • II miejsce – kl. 2a
  • III miejsce – kl. 2b
W poziomie klas III:
  • I miejsce – kl. 3a
  • II miejsce – kl. 3b
  • III miejsce – kl. 3c
Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i wspólną zabawę oraz gratulujemy zwycięzcom! Ponadto organizatorzy gorąco dziękują uczniom klas IV – Zuzi Bogusz, Kasi Biziel, Hani Do, Wiktorii Kowalskiej, Gabrysi Włodarczyk, Maćkowi Karaskowi, Hubertowi Śmiłowskiemu i Sebastianowi Rogozińskiemu - za nieocenioną pomoc przed oraz w trakcie zawodów.