Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Karta Ucznia

Karta Ucznia

4 kwietnia 2022
Szanowni Państwo,
   W załączeniu przekazuję nowy wniosek o wydanie Karty Ucznia, dla Rodziców/opiekunów prawnych, którzy za pośrednictwem szkoły wnioskują o kartę dla Ucznia w formie wniosku papierowego.

Proszę pamiętać, że za pośrednictwem szkoły nie realizujemy wniosków kart zagubionych. W takich przypadkach zapraszamy do dowolnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM w celu zablokowania zagubionej karty i wydania za opłatą duplikatu karty.
    Przypominamy, iż wnioski o wydanie Karty Ucznia można składać za pośrednictwem szkoły jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z okresem oczekiwania bądź w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM, w których karta zostanie wydana "od ręki" po przedłożeniu odpowiednich dokumentów.