Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Serdecznie dziękujemy Fundacji Powszechnego Czytania
21 listopada 2022

Serdecznie dziękujemy Fundacji Powszechnego Czytania

Serdecznie dziękujemy Fundacji Powszechnego Czytania, która w tym roku już dwukrotnie przekazała bibliotece naszej szkoły książki dla uczniów z Ukrainy. Nasi nowi uczniowie codziennie odwiedzają bibliotekę i bardzo chętnie wypożyczają i czytają książki zarówno w swoim ojczystym języku jak i w języku polskim.

 

21 listopada 2022

Пункти дистанційного навчання - Punkty nauki zdalnej

1 września w warszawskich szkołach rozpoczęły się lekcje. Miasto pamięta także o dzieciach i młodzieży z Ukrainy, które chcą kontynuować zajęcia online w ukraińskim systemie edukacji. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy punkty nauki zdalnej, w których można spokojne się uczyć w obecności opiekuna. Punkty są wyposażone w komputery, drukarki i niezbędny sprzęt. Znajdują się w różnych dzielnicach Warszawy, tak by każdy miał do nich łatwy dostęp. Największy mieści się w Centrum Edukacji i Rozwoju przy ul. Towarowej 25A (https://edukacja.um.warszawa.pl/centrum-edukacji-i-rozwoju). Oferujemy w nim również pomoc psychologiczną, możliwość nauki języka polskiego oraz różnorodne zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje.

Czytaj więcej o: Пункти дистанційного навчання - Punkty nauki zdalnej
10 października 2022

Oświadczenie o kontynuacji kształcenia w ukraińskim systemie oświaty

Dzieci i uczniowie, obywatele Ukrainy, uczący się w przedszkolu lub szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty w trybie zdalnym nie podlegają obowiązkowemu rocznemu przygotowaniu przedszkolnego, obowiązkowi szkolnemu albo obowiązkowi nauki.[i]

Czytaj więcej o: Oświadczenie o kontynuacji kształcenia w ukraińskim systemie oświaty
23 września 2022

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W tym roku w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 naszej szkole udało się uzyskać dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych dla zerówek. Książki już niebawem pojawią się na pólka szkolnej biblioteki. Przedszkolaki zostaną zaproszone na spotkanie autorskie, do udziału w zajęciach czytelniczych i konkursie bibliotecznym, a rodzice i opiekunowie na spotkanie na temat wpływu czytania na wszechstronny rozwój dzieci.

 

Czytaj więcej o: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Przejdź do - Szukasz Przygód? Przyjdź na zbiórkę!
8 września 2022

Szukasz Przygód? Przyjdź na zbiórkę!

Dzień dobry, Czuwaj!  
Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do rozpoczęcia przygody z harcerstwem i przyjścia na swoją pierwszą zbiórkę. Na zbiórkach dzieci mogą poznać harcerskie ideały, nauczyć się pierwszej pomocy, czytania mapy, obsługi kompasu, rozpalania ognisk i wiele, wiele więcej.

Czytaj więcej o: Szukasz Przygód? Przyjdź na zbiórkę!
9 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022  24 czerwca

  • Klasy 4 - 8 godzina 8:30 - w salach lekcyjnych 
  • Klasy 1- 3 godzina 10:00 - w salach lekcyjnych