Jesteś tutaj: Start / Aktualności

9 lutego 2024

Po szkole zapraszamy na zajęciach do MDKu

Drodzy Rodzice !!!

specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Po szkole zapraszamy na zajęciach do MDKu”.

6 lutego 2024

Media cyfrowe - rodzic z telefonem w ręku

Drodzy Rodzice !!!

specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Media cyfrowe - rodzic z telefonem w ręku”.

5 lutego 2024

„Adaptacja wspólna misja rodziców i dzieci”.

Drodzy Rodzice !!!

specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Adaptacja wspólna misja rodziców i dzieci”.

12 września 2023

Karta Ucznia w roku szkolnym 2023/2024

ZTM realizuje proces wydawania Kart Ucznia pierwszoklasistom oraz wymianę tych, które tracą ważność 30 września br.
Zachęcamy do jak najszybszego złożenia wniosku o Kartę Ucznia, aby uniknąć kolejek w Punktach Obsługi Pasażerów na przełomie września i października.

Czytaj więcej o: Karta Ucznia w roku szkolnym 2023/2024
12 czerwca 2023

Zakończenie roku szkolnego w dniu 23.06.2023r.

Zakończenie roku szkolnego w dniu 23.06.2023r.

Msza Święta w kościele – godzina 8.00

• klasy 1 – 3 – godzina 9.00