Jesteś tutaj: Start / Rodzice / Rada Rodziców

Rada Rodziców działa w Szkole Podstawowej nr 238 od początku jej istnienia. Skupia przedstawicieli wszystkich klas. Rada Rodziców, jako niezależny organ Szkoły, reprezentuje interesy wszystkich Rodziców, zarówno na terenie Szkoły, jak i poza Szkołą.

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

• Przewodnicząca: Pani  Agnieszka Nawrocka (2b)
  • Zastępca przewodniczącej: Pani Agnieszka Gowin (2b)
  • Skarbnik: Pani  Agnieszka Matyla (2a)

RADA RODZICÓW

Składa się z przedstawicieli rodziców wybranych w klasach Waszych dzieci. Pełni swoją funkcję społecznie, wykorzystując swoje umiejętności oraz poświęcając własny czas, aby Naszym dzieciom w szkole było jak najlepiej.

W poprzednich latach m.in:

• wywalczyła fundusze gminne na remont boiska szkolnego;
  • zdobyła komputery niezbędne do uruchomienia dziennika elektronicznego.

A także, dzięki Waszym wpłatom, finansowała:

• nagrody w konkursach organizowanych w szkole i świetlicy szkolnej;
  • zakup artykułów papierniczych, gier, zabawek i materiałów edukacyjnych do świetlicy;
  • obchody Dnia Dziecka w świetlicy;
  • organizację balu karnawałowego dla wszystkich klas;
  • nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego dla wzorowych uczniów (średnio po – ok. 10/12 książek na każdą klasę))
  • nagrody dla klasy i uczniów z najlepszą średnią w danym roczniku w klasach 4-8;
  • zakup upominków dla uczniów klas 8, na zakończenie szkoły;
  • zakup nowych pozycji do szkolnej biblioteki

Działania Rady Rodziców/Świetlica finansowane są wyłącznie z wpłat rodziców.
Aby równie aktywnie działać w bieżącym roku szkolnym potrzebujemy Waszego wsparcia !!! Miesięczne składki na funkcjonowanie Rady (20zł) i Świetlicy (20zł) prosimy kierować przez rachunek:
Rada Rodziców Szkoła Podstawowa nr 238 w Warszawie
Numer rachunku: 87 1090 2590 0000 0001 2205 5762
W tytule płatności prosimy wskazać imię, nazwisko dziecka, klasę i przeznaczenie (np. Rada Rodziców lub RR+ Świetlica).
Zapraszamy również Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby w inny sposób wesprzeć działania Rady Rodziców do kontaktu z nami:

radarodzicowsp238@gmail.com

Przejdź do - TALENCIAKI - informacja Rady Rodziców
22 września 2022

TALENCIAKI - informacja Rady Rodziców

Rada Rodziców zachęca wszystkich do włączenia się w akcję na rzecz rozwoju talentów uczniów w naszej szkole.

Czytaj więcej o: TALENCIAKI - informacja Rady Rodziców