Jesteś tutaj: Start

Świetlicowe pomysły dla chętnych dzieci i rodziców

Na stronie świetlicy w zakładce „Włącz myślenie”, zamieszczamy różnorodne propozycje zadań i zabaw dla całej rodziny.
Zachęcamy do skorzystania z naszych pomysłów chętne dzieci z klas 0-3 oraz ich rodziców.

Witamy na stronie świetlicy

Celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie opieki uczniom po zajęciach lekcyjnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie dzieciom warunków do wypoczynku, nauki i rozwoju zainteresowań.

• Świetlica pracuje w godzinach 7:00 – 17:30;
  • W soboty i ferie Świetlica jest nieczynna;
  • Do Świetlicy mogą uczęszczać uczniowie Szkoły Podstawowej nr 238;
  • Rodzice zapisujący dziecko do świetlicy zobowiązani są do szczegółowego wypełnienia karty zgłoszeniowej oraz upoważnienia do odbioru dziecka podając nazwiska osób upoważnionych do odbioru dziecka oraz telefony kontaktowe;
  • W przypadku samodzielnego wyjścia dziecka do domu lub odbioru dziecka przez niepełnoletnie rodzeństwo, rodzice wypełniają dodatkowe druki;
  • Zajęcia odbywają się w salach nr 4, 5, 9, 101, 104, 105, 106, 108;
  • Grupa ranna jest grupą mieszaną- dzieci z klas 1-3;
  • W roku szkolnym 2023/24 utworzono 8 grup liczących po około 25 dzieci;
  • Uczniowie klas 4 – 8 przychodzą do Świetlicy samodzielnie;
  • Zwolnienia telefoniczne nie będą honorowane;
  • Odbiór dziecka ze świetlicy odbywa się z wykorzystaniem wideofonu, po okazaniu identyfikatora;
  • Prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

W NASZEJ ŚWIETLICY:

• Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności;
  • Rozwiniesz swoje umiejętności;
  • Będziesz miał szansę brać udział w konkursach;
  • Staniesz się kulturalnym i dobrym kolegą;
  • Będziesz współtwórcą gazetki świetlicowej, dekoracji, wystaw, galerii prac plastycznych;
  • Będziesz się dobrze bawił.