Rok szkolny 2022/23

Świetlica - przestrzeń czasu wolnego

11 marca 2022

Witamy po wakacjach

Witamy w świetlicy po wakacyjnej przerwie.
Pomimo tego, że wolny czas tak szybko minął, cieszymy się z powrotu do szkoły. Znowu możemy spotykać się ze swoimi kolegami, wspólnie się uczyć i bawić. Mamy nadzieję, że będzie to udany rok szkolny, pełen wspaniałych wrażeń i radosnych chwil spędzonych w miłej atmosferze.

19 września 2022

Jesień w świetlicy

Chociaż kalendarzowa jesień rozpoczęła się 23 września, w naszej świetlicy wspomniana pora roku zagościła nieco wcześniej. Pożegnaliśmy lato, a kapryśna i deszczowa pogoda skłoniła nas do typowo jesiennej aktywności – tworzymy ciekawe i kolorowe prace plastyczne, witamy jesień na podwórku, poszukujemy ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie czasu w szkole. Wiemy, że jesień wcale nie musi być smutna, a czas spędzony w miłym gronie na długo pozostanie w pamięci.

9 października 2022

Nasze jesienne aktywności

„W czasie deszczu dzieci się nudzą” – to nie do końca prawda, a już na pewno nie w naszej Świetlicy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – bawimy się własnoręcznie wykonanymi zabawkami ze starych płyt cd, tańczymy, gramy w różne gry i loteryjki ze starszymi kolegami, wspólnie rysujemy, a kiedy dopisuje pogoda… wychodzimy na dwór i cieszymy się jesienią na boisku, czy też w parku. Nie zapominamy też oczywiście o tworzeniu pięknych, kolorowych jesiennych prac plastycznych.

30 października 2022