Konkurs muzyczny

14 czerwca 2022

W maju odnieśliśmy ogromny sukces w VII Warszawskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży Debiuty online - "na Brożka" 2022.

Dzieci przygotowywały się do występów wokalno-tanecznych pod kierunkiem nauczycielki muzyki, pani Melisy Bereżańskiej. Z wielką radością przyjęliśmy informację, że wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, zostały nagrodzone.
Oto wyniki:
- I miejsce w kategorii wiekowej kl. 1-3 zajęła grupa "Świetliczaki" w składzie:
Olga Nikiel kl. 2c, Janina Sprawnik kl. 2c, Gabriela Bazan kl. 2c, Hanna Niewiadomska kl. 3a, Natalia Korba kl. 3a, Oliwia Żochowska kl. 3a, Maja Teodorczuk kl. 3a, Natalia Rybak kl. 3c, Weronika Ngo kl. 3c.
- III miejsce w kategorii wiekowej kl. 4-6 zajęła uczennica kl. 4c Maja Kowalska.
- Wyróżnienie w kategorii wiekowej kl. 4-6 zajęły "Trzy Muffiny" w składzie:
Maja Kowalska kl.4c, Łucja Żak kl. 4c, Julia Mościcka kl. 4c.
Cała społeczność szkolna jest z Was dumna!

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych występów!

• Powiększ zdjęcie Nasze nagrody

Nasze nagrody

• Powiększ zdjęcie Pani Melisa i zwycięskie

Pani Melisa i zwycięskie "Świetliczaki"