Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Bal karnawałowy

4 marca 2024

W piątek 9 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Dzieci ze wszystkich klas młodszych wraz z wychowawczyniami zgromadziły się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Uczestnicy balu zachwycali wspaniałymi kostiumami przygotowanymi na tę okazję przez rodziców. Gdy zabrzmiały dźwięki wesołej muzyki, wszyscy ruszyli do tańca i wspólnej zabawy.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się różnorodne konkursy. Podziękowania kierujemy do wolontariuszy ze starszych klas oraz nauczycieli, którzy pięknie udekorowali salę gimnastyczną. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która była głównym organizatorem tego wydarzenia. Ten dzień dostarczył dzieciom wielu miłych przeżyć i wrażeń – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok!

• Powiększ zdjęcie Bal karnawałowy