Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia

Wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

10 grudnia 2020

Piosenka małego patrioty

Z okazji Święta Niepodległości klasa III c zaśpiewała wspólnie "Piosenkę małego patrioty". Projekt został zrealizowany dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich uczniów z klasy.
Czytaj więcej o: Piosenka małego patrioty
Przejdź do - Bal karnawałowy
12 lutego 2020

Bal karnawałowy

W piątek 24.01.2020 odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz dla klas I-III. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach, prezentując swoje talenty i umiejętności. 

Czytaj więcej o: Bal karnawałowy
Przejdź do - Jasełkowa łezka – humoreska
18 stycznia 2020

Jasełkowa łezka – humoreska

W tym roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przed uczniami klas I – III wystąpiły dzieci z klasy 2c, które pod kierunkiem wychowawców przygotowały przedstawienie pt. „Jasełkowa łezka – humoreska”. 

Czytaj więcej o: Jasełkowa łezka – humoreska
Przejdź do - Moje Betlejem
18 stycznia 2020

Moje Betlejem

W konkursie Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 148 w Warszawie, nasza uczennica – Lilia Wróblewska z kl. 2b zajęła II miejsce w kategorii klas 0 – III.

Czytaj więcej o: Moje Betlejem
Przejdź do - Z wizytą w Domu Seniora
18 stycznia 2020

Z wizytą w Domu Seniora

W grudniu dzieci z klasy 3b pod kierunkiem Pani Julity Żywno przygotowały piękne bombki, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pracownika Służby Zdrowia przy ul. Elekcyjnej. Z całego serca życzymy Wesołych Świąt i mamy nadzieję, że nasze bombki staną się miła ozdobą świątecznych choinek i dekoracji.

Czytaj więcej o: Z wizytą w Domu Seniora
Przejdź do - Warsztaty malowania koszulek i eko-toreb
21 stycznia 2020

Warsztaty malowania koszulek i eko-toreb

W dniu 2 grudnia 2019 roku klasa 5b uczestniczyła w warsztatach malowania koszulek i eko-toreb. Projektanci mody Gucci, Versace, Armani to przy tym nic. Dzieci własnoręcznie zdobiły otrzymane t-shirty farbami. Korzystały z szablonów oraz uruchamiały wyobraźnię aby stworzyć własne projekty.