Ślubowanie i Pasowanie Uczniów klas pierwszych

6 listopada 2023

13 października był wyjątkowym dniem w Szkole Podstawowej 238 nr 238 im. Christo Botewa w Warszawie, ponieważ odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie Uczniów klas pierwszych13 października był wyjątkowym dniem w Szkole Podstawowej 238 nr 238 im. Christo Botewa w Warszawie, ponieważ odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie Uczniów klas pierwszych.

Ta doniosła uroczystość sprawiła, że pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Wierszem, piosenką i tańcem pierwszaki zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na pamiątkę uroczystości każdy pierwszoklasista otrzymał ,,Dyplom pasowania na ucznia”, legitymację szkolną oraz upominki przygotowane przez rodziców.

• Powiększ zdjęcie Pasowanie na ucznia

• Powiększ zdjęcie Klasa 1a