Zapraszamy do klasy 0

11 stycznia 2021

W naszej szkole zapewniamy wszystkim dzieciom z klas  0 wychowanie, zabawę i uczenie się w atmosferze akceptacji oraz bezpieczeństwa.

Zajęcia z dziećmi prowadzone są w salach dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb dziecka sześcioletniego. Sale są wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne i w zabawki wspomagające prawidłowy rozwój dziecka oraz spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Szkoła posiada plac zabaw, nowoczesne boisko, salę gimnastyczną, pracownię komputerową z 24 stanowiskami, bibliotekę.

Dzieci z klas 0 mają zapewnione 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek), śniadania i obiady spożywają w stołówce pod opieką wychowawcy oraz dodatkowej osoby do pomocy i bezpośredniej obsługi dzieci.