Jesteś tutaj: Start / Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

14 czerwca 2024

Informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego

DYŻUR WAKACYJNY
Turnus II (22.07.2024r. –  09.08.2024r.)
godzina 7.00 – 17.00

Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.15

 W przypadku nieobecności uczestnika zwrot opłat za dyżur wakacyjny nastąpi   do 30.09.2024r. po spełnieniu następujących warunków:

  • w dniu poprzedzającym nieobecność lub w godzinach 8.00 – 8.30 w dniu bieżącym zgłoszenia nieobecności dziecka na adres mailowy: redutowa@gastroteam.pl
  • do 30.08.2024r. złożenie w Szkole Podstawowej nr 238 ( osobiście lub mailowo: sekretariat.sp238@eduwarszawa.pl) wniosku o zwrot płatności za żywienie w czasie Dyżuru wakacyjnego ( wniosek w załączeniu)

 

 

Czytaj więcej o: Informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego
1 marca 2024

Organizacja opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.

Przedszkole i oddział przedszkolny w szkole, jako placówka nieferyjna, funkcjonuje przez cały rok,  z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący[1]
Wakacyjne przerwy w działalności przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole związane są  z prowadzonymi pracami remontowo - modernizacyjnymi oraz umożliwiają nauczycielom oraz pracownikom placówki skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. W czasie przerwy dzieci mogą korzystać z zajęć w innym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole.

 

Czytaj więcej o: Organizacja opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.
17 stycznia 2024

Oddziały przedszkolne - dyżur wakacyjny

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zorganizują zajęcia przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły. Dyżur wakacyjny w SP 238 - turnus II od 22 lipca do 9 sierpnia.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów. 

Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r

Informacje o dyżurach wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na stronach Biura Edukacji