Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

13 maja 2024

Dyżur wakacyjny - opłaty

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru, w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.
Brak uiszczenia opłaty we wskazanym terminie będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w dyżurującym przedszkolu/ oddziale przedszkolnym.

Stawka żywieniowa za dzień wynosi 17,00 zł (śniadanie, obiad, podwieczorek)
Opłaty za żywienie dzieci za dyżur wakacyjny w dniach od 10 maja do 23 maja 2024r. na konto:
Gastro Team 
Parowcowa 18/22A 
Invest Bank 41 1680 1248 0000 3000 2156 2417
Dane do wpłaty: opieka wakacyjna, imię i nazwisko dziecka, termin: od dnia do dnia

9 lutego 2024

Po szkole zapraszamy na zajęciach do MDKu

Drodzy Rodzice !!!

specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Po szkole zapraszamy na zajęciach do MDKu”.

6 lutego 2024

Media cyfrowe - rodzic z telefonem w ręku

Drodzy Rodzice !!!

 specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Media cyfrowe - rodzic z telefonem w ręku”.

 

5 lutego 2024

„Adaptacja wspólna misja rodziców i dzieci”.

Drodzy Rodzice !!!

 specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej „Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych” będziemy publikować jeden podcast. Dziś zapraszamy na nagranie „Adaptacja wspólna misja rodziców i dzieci”.