Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

27 marca 2023

Kampania – „Rowerowy Maj" 2023

Rowerowy Maj - to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, to promocja aktywnego trybu życia oraz ekologicznego środka transportu jakim jest rower, hulajnoga, rolki czy deskorolka.

Czytaj więcej o: Kampania – „Rowerowy Maj" 2023
Przejdź do - Rekrutacja do "zerówek" i klas I
7 lutego 2023

Czytamy i dyskutujemy...

  • Marzysz o spotkaniu z popularnym influencerem?
  • Chcesz rozwijać swoje zainteresowaniami?
  • Niepokoisz się zmianami klimatycznymi?
  • A może masz niezwykłą pasję i chcesz się nią podzielić?
  • Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!!!
Czytaj więcej o: Czytamy i dyskutujemy...
18 stycznia 2023

„Dni otwarte” w wolskich podstawówkach. Przyjdź, zobacz i zapisz swoje dziecko do wybranej, publicznej szkoły podstawowej na Woli!

Szanowni Państwo,

zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Przed Wami trudny decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 30 stycznia - 3 lutego 2023 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte. Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mieli jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie „dni otwartych” będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki. Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem - obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię.

 

Czytaj więcej o: „Dni otwarte” w wolskich podstawówkach. Przyjdź, zobacz i zapisz swoje dziecko do wybranej, publicznej szkoły podstawowej na Woli!
21 grudnia 2022

„Спільна варшавська зима”

З 2 січня 2023 року розпочинається реєстрація на акцію «Спільна варшавська зима», що організована Столицею Варшавою та Дитячим фондом ООН – ЮНІСЕФ. «Спільна варшавська зима» — це пропозиція виховних занять та опіки, які доповнюють пропозицію варшавської акції «Зима в місті» 2023. Проект фінансується ЮНІСЕФ і спрямований на дітей-біженців, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 р. у зв'язку зі збройним конфліктом в Україні.

 Як зареєструвати дитину?

Czytaj więcej o: „Спільна варшавська зима”
21 grudnia 2022

Warszawska Akcja "Zima w Mieście" 13 lutego - 24 lutego 2023 r.

Od 2 stycznia 2023 r. rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie ferii zimowych, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Jak się zapisać?

Czytaj więcej o: Warszawska Akcja "Zima w Mieście" 13 lutego - 24 lutego 2023 r.